image

Lugejalt lugejale

PocketBook

Parim lugemiskogemus kus iganes ja millal iganes

Üks maailma suurimaid E Inki tehnoloogial põhinevate e-lugerite tootjaid, mille peakorter paikneb Šveitsis Luganos. 2007. aastal asutatud PocketBook müüb praegu oma tooteid 35 riigis üle maailma. Kvaliteetse riistvara, ergonoomilise tootedisaini ja kordumatute tarkvaralahendustega tagab PocketBook kasutajale veatu lugemiselamuse kus iganes ja millal iganes.

Meie väärtused

01

Vabadus. Meie toodete ja teenustega saavad kasutajad nautida täielikku vabadust kõikjal.

02

Käepärasus. PocketBook on ustav kaaslane, kes on vajaduse korral alati käepärast.

03

Inimlikkus. PocketBooki taga on inimesed, kes jagavad kordumatuid lugusid inimeseks olemisest.

image

Võtke vabalt. Lugege mõnuga.

Soovist pakkuda inimestele täielikku vabadust, kasutame kaasaegseid pilvelugemise võimalusi. Saate mugavalt lugeda kus tahes ja mis tahes seadmest.

image

Fookus personaalsusel

Lähtume e-lugerite loomisel austusest ja hoolimisest. Meie seadmed on varustatud silmi säästvate ekraanide, 35 keeles liidese ja suure hulga kohandatavate sätetega.

image

Püüd pakkuda enamat

Meie jaoks ei ole soovil anda rohkem väärtust mingeid piire. Tipptasemel funktsioonid, lai värvivalik, eri mõõdus ekraanid – valige vabalt ja olge alati moekas.

Installi rakendus PocketBook Reader
image

E Inki tehnoloogia

E Inki tehnoloogia on tavalise paberraamatu alternatiiv, mis pakub raamatusõpradele veelgi suuremat valikuvabadust.

About E ink
image

Meie meeskond

Armastame oma tööd

PocketBook kasutab selle veebisaidi töös hoidmisel ja kolmandate poolte veebisaitide toetamisel sarnaselt paljudele teistele firmadele küpsiste tehnoloogiat teie kasutajakogemuse parandamiseks ning analüütilistel ja turundusalastel eesmärkidel, milleks on teile asjakohaste ehk parimal võimalikul viisil teie huvidele kohandatud pakkumiste kuvamine. PocketBook austab teie õigust eraelule, mistõttu me palume teil võtta pisut aega Küpsistega seotud eelistuste haldamine. Teadke, et hädavajalikud küpsised on alati deblokeeritud. Kui olete rahul kõikide küpsisefailide kasutamisega, siis klõpsake selles hüpikaknas lihtsalt valikul Ok. Lisainfo saamiseks küpsiste tehnoloogia, selle hüvede ja PocketBooki poolt küpsiste kasutamise viisi kohta tutvuge meie Küpsiste teatega.

Aa HD