E Inki tehnoloogia

E Inki tehnoloogia on tavalise paberraamatu alternatiiv, mis pakub raamatusõpradele veelgi suuremat valikuvabadust. Säästlik energiatarbimine, kasutusmugavus ka päikese käes ja silmadele ohutu ekraan garanteerivad mõnusa lugemiskogemuse ajast ja kohast sõltumata.


Sarnaneb paberiga

Optiliste omaduste poolest on E Inki ekraan võimalikult sarnane tavalise raamatulehega. E Inki seadmel võite lugeda tundide kaupa, just nagu raamatust, ilma et tekiksid kahjulikud nähud.

Pocketbook-Paper-like


Silmadele ohutu

Erinevalt nutitelefonist ja tahvelarvutist on E Inki ekraani lugemine silmadele mugav. PocketBook sarnaneb tavalisele raamatule: ekraani peegeldavad omadused ei väsita silmi.

Pocketbook-Safe-for-eyes


Ühe laadimisega üks kuu kasutust

E-lugeri vähese voolutarbimise tõttu peab seda laadima kõigest umbes kord kuus. E Inki ekraan ei vaja nimelt kujutise ekraanil kuvamiseks pidevat toidet.

Pocketbook-1-charge-1-month


Ei peegelda päikese käes

Erinevalt LCD-ekraaniga seadmetest, mis päikese käes üsna kasutuks muutuvad, on peegeldavat E Inki ekraani päikesevalguses isegi parem lugeda kui muidu.

Pocketbook-No-glares-in-the-sun


Lai vaatenurk

E Inki kuva on lugemiseks mugavam maksimaalse arvu vaatenurkade tõttu nagu tavaline paberlehekülgki.

Pocketbook-Wide-viewing-anglePocketBook kasutab selle veebisaidi töös hoidmisel ja kolmandate poolte veebisaitide toetamisel sarnaselt paljudele teistele firmadele küpsiste tehnoloogiat teie kasutajakogemuse parandamiseks ning analüütilistel ja turundusalastel eesmärkidel, milleks on teile asjakohaste ehk parimal võimalikul viisil teie huvidele kohandatud pakkumiste kuvamine. PocketBook austab teie õigust eraelule, mistõttu me palume teil võtta pisut aega Küpsistega seotud eelistuste haldamine. Teadke, et hädavajalikud küpsised on alati deblokeeritud. Kui olete rahul kõikide küpsisefailide kasutamisega, siis klõpsake selles hüpikaknas lihtsalt valikul Ok. Lisainfo saamiseks küpsiste tehnoloogia, selle hüvede ja PocketBooki poolt küpsiste kasutamise viisi kohta tutvuge meie Küpsiste teatega.

Aa HD