PocketBook Era on Computer Bildi suure e-lugerite testi võitja

adeɛmekpɔxe 2 lia 2022

Autoriteetne Saksamaa ajakiri Computer Bild tunnistas PocketBook Era üheks kahest ajakirja läbiviidud suuremahulise e-lugerite testi võitjatest. Järjekordne auhind ühele parimatest 2022. aasta e-lugeritest!

Sel korral osalesid saksakeelse tehnoloogiaajakirja läbiviidud testis kolm enim populaarset e-lugerite tootjat: PocketBook, Amazon ja Tolino. Parim punktisumma 1,8 ja võitjatiitel läksid korraga kahele mudelile: PocketBook Era ja Kindle Paperwhite. Lisaks Erale testisid asjatundjad ka mudeleid PocketBook Color (hinne 2,2) ja PocketBook Touch Lux 5 (hinne 2,5).

Võitnud e-luger PocketBook Era avaldas ajakirjanikele muljet oma mitmekülgsuse, uusima ekraani E Ink Carta 1200, helifunktsioonide olemasolu ja kiire protsessori poolest.

Niivõrd mõjuka ajakirja korraldatud testi võitmine ja kõrge hinne näitavad järjekordselt, et PocketBook Era sisaldab endas uusimaid tehnoloogiaid ja annab kasutajate kasutusse seninägematud võimalused e‑lugerite kasutamisel. Just seetõttu on antud mudel 2022. aastal ka suurima müügimenuga.

Tagasi

PocketBook kasutab selle veebisaidi töös hoidmisel ja kolmandate poolte veebisaitide toetamisel sarnaselt paljudele teistele firmadele küpsiste tehnoloogiat teie kasutajakogemuse parandamiseks ning analüütilistel ja turundusalastel eesmärkidel, milleks on teile asjakohaste ehk parimal võimalikul viisil teie huvidele kohandatud pakkumiste kuvamine. PocketBook austab teie õigust eraelule, mistõttu me palume teil võtta pisut aega Küpsistega seotud eelistuste haldamine. Teadke, et hädavajalikud küpsised on alati deblokeeritud. Kui olete rahul kõikide küpsisefailide kasutamisega, siis klõpsake selles hüpikaknas lihtsalt valikul Ok. Lisainfo saamiseks küpsiste tehnoloogia, selle hüvede ja PocketBooki poolt küpsiste kasutamise viisi kohta tutvuge meie Küpsiste teatega.

Aa HD