PocketBook Basic Lux 4: soodne ja ülikerge e-lugemiskaaslane

deasiamime 7 lia 2023

PocketBookil on hea meel teatada soodsa hinnaga puuteekraani ja esivalgustusega e-lugeri PocketBook Basic Lux 4 turuletoomisest! Silmasõbraliku 6-tollise E Ink Carta™ ekraani, WiFi ja pilveteenuse, 25 vormingu toetamise ja nädalapikkuse aku kasutusajaga on see ideaalne algtaseme-seade igapäevaseks lugemisrõõmu pakkumiseks.

Ülikerge ja kompaktne PocketBook Basic Lux 4 jõuab müügile lähinädalate jooksul.

Saate nautida turvalist e-lugemist ilma silmi väsitamata

PocketBook Basic Lux 4-l on 6-tolline puutetundlik HD-ekraan, mis kasutab E Ink Carta™-tehnoloogiat, pakkudes silmadele erakordset mugavust ja turvalisust. Ekraani optilised omadused on peaaegu identsed tavalise paberlehe omaga, muutes seadme loetavaks tundideks, ilma et silmad väsiks või kaotaksite fookuse. Lisaks on E Ink ekraan mittepeegelduv, muutes väljas lugemise mugavaks isegi ereda päikesevalguse käes.

Silmasõbralik esivalgustus

Sisseehitatud esivalgustusega PocketBook Basic Lux 4 võimaldab mugavat lugemist mis tahes valgustingimustes, sealhulgas täielikus pimeduses. Esivalgustuse tehnoloogia on loodud väga silmasõbralikuks, piki ekraanipinda suunatud LED-id valgustavad e-lehte, mitte ei paista otse teie näole. See tagab meeldiva ja õrna lugemiskogemuse.

Mugav, kompaktne ja kauakestev e-luger

PocketBook Basic Lux 4 on mugav ja kompaktne seade, mis kaalub vaid 155 g ja mahub kergesti igasse kotti või isegi taskusse. E-luger on käepärane ning tänu mehaanilistele juhtnuppudele ja puutetundlikule ekraanile äärmiselt lihtsalt kasutatav. Basic Lux 4 on uskumatult energiatõhus: seadme üks täislaadimine võimaldab kuni 1 kuu pikkuset aktiivset lugemist!

Suur raamatukogu on alati käepärast

E-luger toetab ilma teisendamiseta 25 raamatu- ja graafikavormingut, sh kõige populaarsemad: ACSM, AZW, CBZ, DJVU, DOC, EPUB, FB2, PDF, TXT, JPEG ja PNG. Tänu Adobe DRM-i toele saate raamatuid laenutada isegi veebiraamatukogudest. Ja ärge unustage, et Basic Lux 4 puhul on kogu teie raamatukogu käepärast, sest lisaks 8 GB sisseehitatud mälule on e-lugeris pesa mälukaartide jaoks.

Pilveteenused and tasuta sõnastikud

PocketBook Basic Lux 4 on WiFi-toega, nii et saate osta raamatuid mis tahes veebipoest, hallata mugavalt kogu raamatukogu ja sünkroonida faile teiste seadmetega PocketBook Cloudi abil.Lisaks võimaldab Dropboxi teenus kiiret ja lihtsat e-raamatute seadmesse toimetamist. E-lugeriga on kaasas 11 eellaaditud sõnastikku ja tasuta allalaadimiseks on saadaval veel 42 täiendavat keelekombinatsiooni. See muudab Basic Lux 4 suurepäraseks seadmeks võõrkeelte õppimiseks ja enesetäiustamiseks.

PocketBook Basic Lux 4: soodne ja nutikas e-lugemiskaaslane

Tagasi

PocketBook kasutab selle veebisaidi töös hoidmisel ja kolmandate poolte veebisaitide toetamisel sarnaselt paljudele teistele firmadele küpsiste tehnoloogiat teie kasutajakogemuse parandamiseks ning analüütilistel ja turundusalastel eesmärkidel, milleks on teile asjakohaste ehk parimal võimalikul viisil teie huvidele kohandatud pakkumiste kuvamine. PocketBook austab teie õigust eraelule, mistõttu me palume teil võtta pisut aega Küpsistega seotud eelistuste haldamine. Teadke, et hädavajalikud küpsised on alati deblokeeritud. Kui olete rahul kõikide küpsisefailide kasutamisega, siis klõpsake selles hüpikaknas lihtsalt valikul Ok. Lisainfo saamiseks küpsiste tehnoloogia, selle hüvede ja PocketBooki poolt küpsiste kasutamise viisi kohta tutvuge meie Küpsiste teatega.

Aa HD