Uus PocketBook Basic 4 – lihtne, nagu kõik geniaalne

siamlɔm 8 lia 2020

PocketBook tuleb välja uue algtaseme e-lugeriga PocketBook Basic 4, millel on viimase põlvkonna E Ink Carta™ silmasõbralik 6-tolline HD-ekraan ja mis kaalub vaid 145 g. Lihtsalt kasutatav seade on ideaalne valik neile, kes hindavad lihtsust ja mugavust.

Enam kui raamat

Mida läheb heaks raamatuks vaja? See peaks olema alati käepärast ja peab tunduma, et see tõmbab sind oma põnevasse süžeesse. PocketBook Basic 4 on lihtsalt kasutatav ja silmadele ohutu nagu tavaline paberraamat, võimaldades samaaegselt hoida taskus tuhandeid põnevaid lugusid. E-lugeril on 6-tolline E Ink Carta™ HD-ekraan, millel on sama kontrastsus kui trükitud raamatul ja mis tagab silmadele sarnase ohutuse. Tänu E Ink tehnoloogiale on seadet mugav lugeda ka kõige eredama päikese käes: pimestamine ei riku rõõmu põnevast raamatust.

Atraktiivne välimus, muljetavaldav kergus

Uue tootekujundusega näeb PocketBook Basic 4 välja kompaktne ja stiilne. Esipaneeli ergonoomilised nupud võimaldavad juhtida seadet ühe käega lihtsalt ja mugaval. E-luger kaalub mõõtmete 161,3 × 108 × 8 mm juures vaid 145 g. Pole tähtis, kus kavatsete oma PocketBook Basic 4 hoida: koolikotis, käekotis või isegi jopetaskus see seade on tõeliselt kompaktne. PocketBook Basic 4 mahutab hiiglaslikku, mitme tuhande raamatuga digitaalset raamatukogu ning on samal ajal kergem ja õhem isegi tavalisest märkmikust.

Vajab laadimist harva, faile ei pea teisendama

PocketBook Basic 4 toetab 16 kõige tavalisemat e-raamatu vormingut ja 4 graafilist vormingut, lihtsustades nii lugemisprotsessi. Seade kuvab hõlpsalt enamik raamatutest, säästes kasutajate aega ilma faile teisendamata. E-lugeri puhul ei pea te muretsema aku regulaarse laadimise pärast. PocketBook Basic 4 võib töötada ühe akulaadimisega kauem kui kuu, muutes e-lugeri ideaalseks reisikaaslaseks.

Ideaalne koht teie raamatukogu jaoks

PocketBook Basic 4 sisaldab 8 GB sisseehitatud mälu, mis võimaldab e-lugerisse salvestada mitu tuhat raamatut. Seadmel on ka mälukaardipesa (kuni 32 GB), mis annab võimaluse suurendada kasutaja virtuaalset raamatukogu enam kui 15 tuhande e-raamatuni, seda sõltuvalt iga allalaaditud faili vormingust ja kvaliteedist.

PocketBook Basic 4 – lihtsus ja kergus on alati trendikad

Tagasi
Aa HD