Video: PocketBook ja E Ink värvilise ePaperi ja uue 7,8-tollise InkPad Color kohta

dzodze 19 lia 2021

Vaadake meie uut videot, milles PocketBook ja E Ink vastavad küsimustele värvilise ePaperi ning uue ja kauaoodatud värvilise e-lugeri kohta, millel on 7,8-tolline E Ink Kaleido™ Plus (E Ink new Kaleido™) ekraan.

PocketBook InkPad Color on veel üks suur samm värvilise e-lugemise väljatöötamisel. Värviliste PocketBook seadmete ajalugu algas 2013. aastal, kui esitleti unikaalset PocketBook Color Lux seadet E Ink Triton™ ekraaniga. Seejärel, 7 aastat hiljem, 2020. aastal, oli PocketBook esimene Euroopas, kes tõi välja 6-tollise PocketBook Color e-lugeri E Ink Kaleido™ ekraaniga. Oma edust inspireerituna esitles PocketBook 2021. aasta alguses seadet InkPad Color — esimest suure 7,8-tollise ekraaniga värvilist e-lugerit, mis põhineb uuendatud E Ink Kaleido™ Plus (E Ink new Kaleido™) tehnoloogial.

PocketBooki ja E Inki ühises videos jagavad ettevõtete esindajad uue toote saladusi, räägivad värviliste E Ink ekraanide arengust ja vastavad tuntud e-lugemise blogi Good E-Readeri küsimustele.

Tagasi

PocketBook kasutab selle veebisaidi töös hoidmisel ja kolmandate poolte veebisaitide toetamisel sarnaselt paljudele teistele firmadele küpsiste tehnoloogiat teie kasutajakogemuse parandamiseks ning analüütilistel ja turundusalastel eesmärkidel, milleks on teile asjakohaste ehk parimal võimalikul viisil teie huvidele kohandatud pakkumiste kuvamine. PocketBook austab teie õigust eraelule, mistõttu me palume teil võtta pisut aega Küpsistega seotud eelistuste haldamine. Teadke, et hädavajalikud küpsised on alati deblokeeritud. Kui olete rahul kõikide küpsisefailide kasutamisega, siis klõpsake selles hüpikaknas lihtsalt valikul Ok. Lisainfo saamiseks küpsiste tehnoloogia, selle hüvede ja PocketBooki poolt küpsiste kasutamise viisi kohta tutvuge meie Küpsiste teatega.

Aa HD